Gülüş Tasarımı

Diş hekimliği her geçen gün gelişirken diş kaplama yöntemlerinin bu gelişimden nasibini aldığını söylemek gerekir. Burada diş kaplama materyalleri seçilirken kaplama madde yapısının insan vücudu ile uyum sağlaması çok önemlidir.

Rengi, yapısı ve kullanışlı yönü ile Zirkonyum, lamine ve e-max kaplama diş kaplama konusunda doğru bir seçenek ve önemli bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Eksik dişlerin yerini tamamlayan ve yıpranmış dişleri tazeleme konusunda iyi bir fırsat olan bu kaplama yöntemi ve kullanılan malzemeler, insanların sağlıklı dişlerden uzun bir süre faydalanmasına katkı sağlamaktadır. Muayene, tedavi ve daha sonrasında tercih edilen Zirkonyum,lamine ve e-max kaplama yöntemi ile iyi bir sonuç elde etmek mümkündür.

Zirkonyum ve e-max Kaplama Sağlıklı dişler ve mutlu gülüşler herkesin ortak isteği. Son dönemin popüler tercihi olan Zirkonyum ve e-max kaplama, özellikle metale karşı alerjisi bulunan insanlar için çok önemli ve sağlıklı bir tercihtir. Işık geçirgenliği sayesinde mat görüntü kaybolur ve bu kaplama yöntemini kullananlar daha orijinal bir diş görüntüsüne sahip olur.

Dayanıklı ve uzun vadeli diş kaplama yöntemleri arasında bu kaplama metodu çok sağlıklı bir tercihtir. Kaplama sonrasında dişlerden yüksek performans beklenir ve uygulamada bu sonuca ulaşılır. İnsanların yemek yeme ve konuşma gibi ihtiyaçlarının yanı sıra sağlıklı bir gülüşün ne demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu kaplama yöntemi sonucunda insanlar beklediği fırsatı yakalar ve bu kaplama yöntemi ihtiyaç duyan herkese tavsiye edilir.

Soru,görüş ve önerileriniz için bizlere web sayfamızdan,iletişim numaralarımızdan ve web sitesi talep formundan ulaşınız.